Zveme vás na besedu 10 let ve stínu války

Spolu s iniciativou HATE FREE CULTURE pořádáme 30. března od 19:00 on-line besedu "Deset let ve stínu války" aneb jak se žije lidem v Libanonu.

Srdečně Vás zveme ke sledování besedy a k diskusi na našich Facebookových stránkách nebo přímo na Facebook.com/HateFfreeCulture.


Hovořit bude Erik Siegl, vedoucí zahraničních projektů našeho střediska. Erik 14 let pracoval na Ministerstvu zahraničí, naposledy jako diplomat v Turecku, kde se blíže seznámil i s problémy syrských uprchlíků. Jako vystudovaný historik a etnolog se zajímá a publikuje o zemích a kulturách Blízkého východu.


Druhým hostem je Pavlína Gjurič z ministerstva zahraničních věcí ČR. V roce 2013 pobývala v Bahir Daru, Etiopii, jako náš doborovlník v rámci programu EU Aid Volunteers. Následně byla stážistkou v německé rozvojové agentuře GIZ v Bonnu. Její hlavní specializací je bezpečnost a rozvoj.Moderování diskuse se ujme novinář, fotograf, dokumentarista a humanitární pracovník Jiří Pasz

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Kdo sbírku pořádá

Diakonie ČCE - Středisko humanitární a rozvojové spolupráce

Poskytujeme humanitární pomoc v České republice

a organizujeme rozvojovou spolupráci  v zahraničí. Školíme dobrovolníky pro práci u nás i ve světe, vzděláváme veřejnost.

E-mail: dingova@diakoniespolu.cz

Telefon: + 420 731 621 439

Diakonie ČCE

000884.png

Pomoc má mnoho tváří

Jsme jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR a jednička ve speciálním školství. Pomáháme dětem a dospělým, seniorům i lidem v různých životních krizích. Každý člověk je pro nás důležitý.

© 2020 Copyright Diakonie ČCE - Středisko humanitární a rozvojové středisko